Luxusní vily a domy

Projekt Vily Chuchle najdete ve Velké Chuchli, která je součástí městské části Praha 5. Obytný komplex situovaný podél ulice Na Hvězdárně, konkrétně v ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova čítá aktuálně více než tři desítky moderních vil o užitné ploše 184 až 346 m2.

Vily se nacházejí v severovýchodním svahu přímo nad chuchelským dostihovým závodištěm. Luxusní vily jsou vhodné pro jedno i vícegenerační bydlení. Na výběr je několik dispozic: 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk.

Součástí většiny vil je rovněž:

  • terasa o rozměrech 24 až 41 m2
  • prostorná zahrada
  • 1 nebo 2 garážová stání a další venkovní parkovací místa.

Všechny novostavby jsou patrové. Jednotlivé pozemky jsou ohraničeny pletivovým plotem, který směrem do ulice lemují habrové keře.

V případě zájmu o prohlídku je možné navštívit vzorovou vilu.

luxusní bydlení v Prazeluxusní bydlení v Praze

Prodej pozemků

Vilová čtvrť se nachází v klidné lokalitě, která nabízí výborné spojení s centrem Prahy - po silnici, železnici nebo autobusy MHD. Našim cílem je nabídnout zákazníkům atraktivní bydlení s výhledem na pravobřehou zástavbu Vltavy, dostatek soukromí a klid od ruchu velkoměsta.

Kromě vil jsou v nabídce k prodeji i parcely se stavebním povolením na vilu. Pozemky jsou zasíťované (voda, kanalizace, plyn, elektro a optický datový kabel) a vede k nim dokončená příjezdová cesta vybavená veřejným osvětlením.

Za developerským projektem stojí uznávaný ateliér A69 - architekti pod vedením Ing. arch. Borise Redčenkova. Ateliér získal mj ocenění Grand Prix architektů. Projekt zastřešuje společnost Reflecta Development, která se dále podílí například na projektu Nákupní centrum Géčko v Liberci a Českých Budějovicích.

Chcete zjistit více informací o vilách v Chuchli? Kontaktujte nás.